Манекенка четири пари ги зголемила градите а сега сака да ги намали: Ме гледаат како бомбона (ВИДЕО+ФОТО)

 

Германската манекенка и инфлуенсерка Ивон Бар потроши куп пари на естетски операција, а сега откри дека сака да ги намали градите, кои ги зголеми четири пати. Странските медиуми пишуваат дека покрај зголемувањето на градите, Ивон направил и липосукција, направил бразилски лифт за задник, а и ботоксот не и е непознат.

 
 
 
View this post on Instagram

Hi I’m bored, check my B!0

A post shared by (@yvonne_bar_) on Oct 27, 2020 at 2:59pm PDT

Сега таа сака да ги намали градите затоа што мажите се плашат да излезат со неа. Странските медиуми претходно пишуваа дека таа излегува со фудбалер кој не сака јавно да ја признае нивната врска поради нејзините „лажни гради“.

 
 
 
View this post on Instagram

Life is sweet baby Do you recognize where I just took this picture? Let me know

A post shared by (@yvonne_bar_) on Oct 6, 2020 at 8:24am PDT

- Размислувам за намалување на градите во одреден момент во иднина затоа што тие секогаш ме осудуваат за тоа и гледаат на тоа на погрешен начин. Тие ме гледаат и ме третираат како да сум бонбона, а не нешто сериозно и се чувствувам како да ги плашам добри мажи - рече манекенката.

Покрај тоа што наишла на заблуди за нејзините гради, Ивон често пати страда и од болки во грбот поради нив. Таа вели дека се надева дека ќе основа семејство еден ден и смета дека намалувањето на градите е добар чекор на тој пат. Но, тоа не е сè за што размислува. Таа исто така сака да го поправи носот затоа што има проблеми со дишењето.

 
 
 
View this post on Instagram

Good morning Say it back

A post shared by (@yvonne_bar_) on Aug 24, 2020 at 7:55am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.10.2020 - 12:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега