Маж и жена се степаа во кинеска продавница во Белград (ВИДЕО)

Во една кинеска продавница во Белград се случила тепачка меѓу маж и жена.

На снимката може да се забележи како маж и жена се тепаат, а видеото беше објавено на социјалните мрежи.

Жената по вербалната расправија почна да го влече мажот, кој потоа ја удри по рака.

27.05.2022 - 11:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега