Најубавата манекенка на светот ги почасти фановите со жешка фотографија

Ирина Шајк, која важи за една од најубавите манекенки на светот и која неодамна се раздели од сопругот Бредли Купер, објави жешка фотографија на Инстаграм!

Со овој потег таа пријатно ги изненади своите следбеници и фанови и тоа двојно- бидејќи покрај деколтето, во заднина можеме да и го видиме совршеното-обликувано тело.

Таа можеби не го забележала огледалото во позадина или пак сепак решила да ги изненади фановите а воедно да му возврати на Купер, по гласините дека тој е во врска со Лејди Гага.

Од многубројните коментари некои се издвоија:

-Ти се гледа задникот!

-Ти благодариме што ни го покажа ова!

Манекенката во последниот период беше поврзана со уметникот Вит Шнабел, но за сега нема никаква потврда за врската.

 
 
 
View this post on Instagram

Summers in the new #invisiblebra by @intimissimiofficial #intimissimi #ad

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on Jul 7, 2020 at 7:35am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.07.2020 - 23:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега