Најзгодната спортска водителка падна сред емисија (ВИДЕО)

Италијанската водителка Дилета Леота, која важи за најзгодна во Италија, се посрамоти во популарна емисија.

Дилета најпрво беше полеана со сина течност за време на шоуто, а потоа се лизна и падна на подот.

За среќа водителката не се повреди, а видеото стана хит.

29.09.2022 - 21:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега