Навивачко трио: Шилегов од трибини направи селфи со Ковачевски и Зечевиќ

 

Премиерот Димитар Ковачевски, заедно со поранешниот градоначалник на Скопје, Петре Шилегов навива за Македонија.Присутни се на трибините на националната арена „Тодор Проески“ на натпреварот Македонија – Бугарија.

Во нивно друштво е и актуелниот генерален секретар на СДСМ, Миле Зечевиќ.

26.09.2022 - 22:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега