МВР потврди: Полициски хеликоптер се сруши во Струмица

Министерството за внатрешни работи и официјално потврди дека полициски хеликоптер се срушил во близина на Струмица. Од полицјата за Press24 потврдуваат за несреќата но не откриваат повеќе детали бидејќи увидот е се уште во тек.

10.07.2014 - 23:52
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега