Тешка сообраќајка во село Визбегово - сообраќајот блокиран

Поради сообраќајна несреќа во село Визбегово од 10 часот во прекин е сообраќајот во двата правци на магистралниот пат Скопје-ГП Блаце, а возилата се пренасочуваат, информира Авто-мото сојузот на Македонија.

 

 

Оцени ја веста

01.05.2015 - 12:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега