ФОТО: Се преврте возило на АРМ кај Удово

Возило на АРМ пред неколку часа се превртело на магистралата Демир Капија-Удово, јавува Сител.  Причините за несреќата се уште се непознати. 

Од валандовската полиција, која изврши увид на местото на несреќата, известија дека полесно се повредени двајца патници од возилото на Армијата.

 

 

 

Оцени ја веста

08.05.2015 - 16:17
Фото: 
Сител

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега