Татко монструм си ги уби своите деца

Хорор ја потресе Франција- татко уби детенце и бебе, а нивната сестричка е во критична состојба. По семејна кавга, вчера, маж си ги уби двете деца, а едното е во тешка здравствена состојба. За среќа, неговата жена поминала со полесни повреди.

Убиените дечиња се на возраст од два месеци и четири години, а другото, кое се бори за живот, има само две години.

По настанот мажот, кој пати од психички проблеми, сакал да се самоубие, но е спречен.

 

 

Оцени ја веста

30.05.2015 - 11:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега