Куршум заврши во автомобилот на кумановчанец

30-годишната И.С. од Куманово синоќа пријавила дека околу 17 часот на улицата „Октомвриска Револуција“ од залутан куршум бил оштетен гепекот од возило марка „Ауди“ со кумановски регистерски ознаки кое приипаѓа на нејзиниот сопруг.

Од страна на СВР-Куманово извршен е увид и се работи на целосно расчистување на случајот.    

 

 

Оцени ја веста

04.08.2015 - 12:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега