Нова понуда од VIP за сите корисници

Телекомуникацискиот оператот ВИП со нова понуда на пазарот. Покрај неограничени разговори, корисниците добиваат и промотивен пакет со дополнителни 100 гига бајти интернет, кој се активира еднаш, а може да се користи до крајот на годината.

 

 

 

27.03.2018 - 20:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега