Монструм од Крива Паланка силувал соселанка среде улица

Млада кривопаланканка преживеала вистински хорор, кога нејзин соселанец ја пресретнал на патот село Ранковце-село Герман и ја силувал.

Се работи за 18-годишниот монструм Д.С. од село Ранковце кој ја сретнал својата 23-годишна соселанка и со употреба на физичка сила ја турнал на земја и извршил други полови дејствија над неа.

24.09.2013 - 11:28
Фото: 
попара

најчитано сега