Седница на Централниот совет на ДУИ

Седница на Централниот совет на ДУИ ќе се одржи денеска во седиштето на партијата во Мала Речица.

На седницата ќе се разговара околу претседателските избори, конгресот на младината на ДУИ, конгресот на форумот на жените на ДУИ, како и за процесот на рирегистрација на членството.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.03.2019 - 09:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега