ВИДЕО: Мурињо изреволтиран си замина среде прес-конференција

Жозе Мурињо изреволтиран од прашање на прес-конференција  за Де Брујн ја напушти конференцијата во свој стил....

01.10.2013 - 12:34

најчитано сега