ВИДЕО: Репрезентативецот Даниел Георгиевски даде гол за Челси

Даниел Георгиевски даде гол за Челси, но во дресот на својт Динамо Букурешт. Георгиевски си постигна автогол што им овозможи комотни 2:0 на сините од Лондон уште во првото полувреме

01.10.2013 - 21:56

најчитано сега