Велешани ќе се запознаат со предлог мерките на СДСМ

СДСМ продолжува да ги промовира предлог мерките од новата партиска програма пред граѓаните од цела Македонија.

Денеска, информираат од партијата, тимот на СДСМ предводен од заменик претседателката Радмила Шекеринска, ќе ги промовира предлог мерките од програмата на СДСМ пред граѓаните на Велес.

24.11.2013 - 11:57

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега