СДСМ ќе ги презентира мерките во Пехчево Демир Хисар и Чашка

СДСМ продолжува со промоцијата на предлог-мерките. Денеска на СДСМ предводен од Претседателот Зоран Заев, ќе ги промовира предлог мерките од програмата на СДСМ пред граѓаните на Пехчево, додека тим на СДСМ предводен од  

генералниот секретар на СДСМ, Оливер Спасовски ќе ги промовира предлог мерките од новата Програма на СДСМ во Демир Хисар.

Тимот на СДСМ предводен од Потпретседателот Ванчо Узунов, ќе ги претстави предлог мерките од програмата на СДСМ пред граѓаните на Чашка. 

25.11.2013 - 11:14

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега