ВИДЕО: Акцијата во која македонската полиција заплени 140 килограми марихуана

Повеќе детали за акцијата прочитајте тука

18.12.2013 - 13:38

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега