Хорор: Татко до смрт си го претепал 19-месечното бебе

Еден дваесетгодишен маж од Белград е успсен откако до смрт го претепал совето 19-месешно бебе.

Како што соопштува српската полиција, се работи за Александар А. кој веднаш бил приведен, а се бранел со молчење.

Лекарите на телото на бебето, чија смрт ја пријавиле родителите, забележале повреди од давење и удирање, по што откриле како натсанала смртта кај бебето.

20.12.2013 - 11:23

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега