Маж се самоуби на гробишта

 

Еден маж од Тузла си пукал во главата на гробишта. Се работи за 38-годишниот Суад Бојагиќ кој вчера решил да си го одземе животот на градските гробишта. 

Безживотното тело го забележал еден гробар. 

Починатиот на телото имал само прострелна рана, па не постои сомнеж дека се работи за убиство.

Не е позната причината поради која мажот решил да си го одземе животот.

26.12.2013 - 16:13

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега