Пробува да се врати на сцената на секој можен начин - Адил подготвува дует

Откако ја претепа својата сопруга по што никој веќе не сака да дојде на неговите настапи, пејачот Адил Максимовиќ спрема дует за да може да се врати на сцената.

Иако многумина пишуваа дека никој не сака да купи карти за неговите настапи поради што се откажуваат, пејачот се сетил како да се врати повторно на сцената, иако сите мислеа дека ќе се распадне неговата кариера.

За потсетување, Адил ја претепа својата сопруга, ќерката на пејачот Џеј, само два месеца по породувањето, по што секако се крена голема прашина во медиумите.

 

17.01.2014 - 11:33

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега