Цеца си ја отвори душата за Аркан: Ќе бев најсреќна да беше жив!

Светлана Ражнатовиќ-Цеца, балканската фолк-дива, за магазинот Стори си ја отвори душата и приазна дека би била најсреќна доколку Аркан бил жив.

Цеца вели дека доколку нејзиниот сопруг не починел ќе биле среќно семејство и заедно ќе се радувале на љубовта на нивниот син Вељко. 

Исто така, за Стори, Цеца признава и дека е рано да го жени синот, но е среќна што тој е заљубен и исполнет.

17.01.2014 - 13:34

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега