Ограбен легендарниот актер Никола Којо

Во селото Рогача во Сопот крадци провалиле во куќата на познатиот актер Никола Којо. Според информациите од српските медиуми познатиот српски актер пријавил во полиција дека е ограбена неговата викендица во која тој не бил цели два месеци.

Засега не се знае што точно е украдено, а полицијата трага по сторителите.

18.01.2014 - 13:56

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега