Еве што украле крадците од домот на актерот Никола Којо

Крадците кои упаднале во викендичката на познатиот српски актер никола Којо, го однеле целио мебел кој бил во неа. Според податоците од српските медиуми, актерот цели два месеци не бил во викендичката, а кога отишол се соочил со голема непријатност бидејќи недостасувал целиот мебел.

Полицијата е известена и трага по сторителите.

18.01.2014 - 14:43

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега