ФОТО: Кралицата на силиконите во прегратките на Кристијан Голубовиќ

Српската кралица на силиконите, Тијана Џуричиќ, на својот Фејсбук профил се пофали со фотографија на која се наоѓа во преграткина на Кристијан Голубовиќ. Оваа фотографија предизвика лавина од коментари.

Инаку, Кристијан си заработи 14 години затвор за шверц на дрога на релација Белград-Нови Пазар. Исто така, тој откри и како краделе со Легијата.

Повеќе прочитајте ТУКА.

19.01.2014 - 10:53
Фото: 
курир.рс

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега