Отворени денови со Катастарот во Ѓорче Петров

Од денеска до 21. февруари, со работно време од 8:30 до 16:00 часот, во просториите на МЗ „Волково “ и УЗ „Ѓорче Претров“ ќе бидат стационирани канцеларии од Катастарот на Град Скопје.

Граѓаните од населбата Волково и УЗ„ Ѓорче Петров“ ќе можат пред преставниците од Катастарот да ги презентираат своите проблеми со имотните листови и воедно да изнаоѓаат решенија, информираат од општина Ѓорче Петров.

04.02.2014 - 09:07

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега