ВИДЕО: Погледнете зошто ова видео за само 24 часа има над милион клика

Ова видео стана вистинска Интернет сензација. Две момчинња од Русија  одлучиле да ја покорат втората највисока зграда во светот, пренесува Индекс. Станува збор за Шангајската кула, висока 650 метри.

Видеото што го објавиле пред околу 24 часа досега собрало повеќе од еден милион и двесте илјади клика. Секоја чест за оваа храброст.

13.02.2014 - 13:12

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега