Груевски ќе присуствува на Интернационалниот совет на реномирани директори

Во Владата на Република Македонија денеска ќе се одржи Интернационален совет на реномирани директори.

Советот е во организација на Кабинетот на министерот за странски инвестиции Бил Павлески, а ќе присуствува и шефот на македонската Влада, Никола Груевски.

 

 

02.03.2014 - 10:10

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега