ФОТО: Ирина и Роналдо разголени на насловната на „Вог“

Фудбалската ѕвезда на Реал Мадрид Кристијано Роналдо и неговата девојка супермоделот Ирина Шаек, осамнаа на насловната страница на шпанското издание на „Вог“.

 

За насловната страна славниот фудбалер е гол, но го покри згодната манекенка. Оваа популарна двојка направи фотографии од секојдневието, но и фотографии кои ја покажуваат нивната љубов.

20.05.2014 - 09:51
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега