ВИДЕО: Погледнете како реагира кучето на фудбалерите на Барселона

Кога ќе се каже некое име од играчите на Барселона, малото куче кое е страствен навивач на Реал Мадрид се претвора во демон.

 

21.05.2014 - 20:49
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега