Познат идентитетот на девојката која гола купуваше лубеница во Панчево – нејзиното име кажува сè

Се испостави дека мистериозната девојка која прошета по автопатот, купи лубеница и со тоа се прослави на Интернетот, била позната подолго време на Панчево и дека таа излегла гола од автомобилот затоа што за неа соблекувањето не претставува срам туку професија, пишува „Блиц.рс“.

Нејзиниот псевдоним е Лили Милф и, судејќи по приказните на локалното население, честопати може да се види како ја зголемува својата популарност на Интернет со слични голи потфати, од кои и живее.

Лили, всушност, има кариера на страници за возрасни, каде што работи многу повпечатливи работи од купување лубеници. Се покажа дека видеото не е изолиран случај, туку дека таа често користе голотија во јавноста за да предизвика реакции. Овој пат, тоа дефинитивно ѝ успеа.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.09.2020 - 15:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега