Репортерка известуваше од протестите во Белград, но не забележа што демонстрант прави зад неа (ФОТО)

Репортерка на српската национална телевизија РТС известуваше од протестите во Белград, но не забележи шти еден од протестирачите прави зад неа.

Тој без пардон, го сврти грбот и на целата јавност и го покажа својот задник.

08.07.2020 - 23:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега