Седница на Постојаната анкетна комисија за слободите и правата на граѓанинот

Во Собранието денеска седница ќе одржи Постојаната анкетна комисија за слободите и правата на граѓанинот.

Членовите на Постојаната анкетна комисија ќе ја разгледаат претставката од граѓанинот Чедо Панов.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.11.2020 - 08:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега