Шарлиз Терон со хеланки во кои нозете ќе ви изгледаат подолги и потенки! (ФОТО)

Актерката Шарлиз Терон во приватниот живот сака да носи спортски комбинации со хеланки или фармерки и патики.

Во една токму таква модна комбинација таа била забележана со Лос Анџелес со своите деца.

Витката фигура Шарлиз уште повеќе ја истакна со црни хеланки и бела црта од страна која визуелно ги истенчува и продолжува нозете, па овој модел е посебно баран меѓу жените кои го сакаат овој ефект.

Едноставната спортска комбинација актерката ја дополнила со обичен црн дуксер и бели спортски патики.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.07.2020 - 12:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега