Шварценегер ја држи уникатноста: Девојката на шопинг ја носи во армиски џип

Тие се заедно од 2015 година.

А врската помеѓу Арнолд Шварценегер (74) и 27 години помладата физиотерапевтка Хедер Милиган (43) сè уште е силна.

Во неделата двојката беше видена како пристигнува со специјално дизајнираниот теренец „хамви“ кај бутикот „Ралф Лорен“ во Лос Анџелес.

Sвездата на „Терминатор“ седи зад воланот на својот масивен армиски џип и пуши пура. На себе има маскирна јакна и капа, како и  рефлектирачки очила за сонце.

Годините не го спречуваат да ужива во животот.

18.10.2021 - 15:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега