Србија: Маж тепа жена сред улица, а друг човек само го гледа (ВИДЕО)

Снимка на социјалните мрежи предизвика бура во Србија, откако на истата може да се забележи како маж тепа жена сред улица.

Мажот ја удира жената со бокс во глава, а потоа ја дави и на крајот си заминува со пцовки.

За тоа време од автомобил гледа друг маж, кој воопшто не реагира на целата драма.

Видеото може да се погледне ТУКА.

02.10.2022 - 10:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега