Тешка сообраќајка на патот Скопје-Тетово: Се преврте камион

Тешка сообраќајка на патот Скопје-Тетово. Според првичните информации превртен е камион, а затворен е патот за Желино. 

Полициските екипи се упатени на лице место на настанот. Во моментов нема информации за евентуални повредени лица или жртви. 

Повеќе детали се очекуваат во текот на вечерта. 

20.05.2024 - 19:54

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега