Тинејџер фатен со марихуана

На 26.03.2023 во 21:10 часот во Скопје на подрачјето на Центар, полициски службеници  го лишиле од слобода В.С.(19) од Скопје, затоа што кај него била пронајдена и одземена марихуана.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

27.03.2023 - 22:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега