УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Не е лесно да си швалер

Сите знаат дека „швалерскиот живот“ не е лесен, но на еден Русин токму ваквиот живот му донесе голема неволја.

На социјалните мрежи се појави видео од Москва на кое речиси гол маж преку терасата се обидува да избега од сопругот на својата љубовница. Целата сцена е помалку комична бидејќи сопругот се обидува да го фати, а се вмеша и сосетката од подолниот кат.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.10.2020 - 19:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега