ВИДЕО + 18: Целосно гола девојка застана покрај патот во Панчево и бираше лубеница

На социјалните мрежи се споделува снимка која едноставно може да кажеме „уште што нема да видиме „.

Во краткото видео девојка целосно гола бира лубеница од камион, а на крајот од видеото и позира заедно со продавачот.

Според некои информации, снимката е направена на Панчевачки пат, во правец на Белград.

Не е познато кога е направена снимката, но ако некого го интересира, кило лубеница чини 30 динари.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.09.2020 - 11:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега