ВИДЕО: Директорот на затворот Идризово, во работен ден наместо на работа тера кампања со партијата

Заменик директорот на Затворот Идризово наместо на своето работно место оди на терен со неговата партија ДУИ во кампања.

-Во работен ден, наместо на своето работно местo, заменик-директорот со партијата во кампања.

Отсуството од работното место било оправдано…, пишува новинарот Фуркан Салиу.

22.09.2021 - 16:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега