ВИДЕО: Гори камион - интервенира пожарната од Берово

Видео од запален камион утрово објави државната МИА. Се уште нема информации ниту за местото каде што избувнал пожарот ниту пак за причините или евентуално повредени. 

21.09.2023 - 12:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега