ВИДЕО: Мажите гледаат без да трепнат - Лила ужива гола во пенлива када

Една од најпопуларните водителки во земјата, Лила Филиповска, која е навистина активна на социјалните мрежи, објави уште едно видео со кое ја разбуди фантазијата кај мажите.

 Таа сподели видео на кое се капе во пенлива када и си прави пилнинг на телото.

Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

Недела навечер...уживање и одмор пред уште една напорна и исполнета недела. И вистински момент за нега на кожата, зошто знаете “кожа памти” Нежен пилинг за лице и тело и подмладување и изедначување на неправилностите на кожата #arabicacoffeescrub by me  . ARABICA COFFEE BODY SCRUB Пилинг за лице и тело 200 гр Пилинг за длабоко чистење на кожата на лицето и телото. Претставува богата комбинација од кафе арабика, масло од кокос, сладок бадем, макадамија и сол од Мртво море. Директно ги потхранува и регенерира оштетените клетки. Ја подобрува циркулацијата, ги обновува клетките, ја хидрира и ја разубавува кожата. Помага против целулит, егзема, акни и стрии. Овој пилинг се користи еднаш до два пати неделно и се нанесува на мокра кожа. Ефектот е свиленкаста, еластична и хидрирана кожа со подобрена текстура и беспрекорно подмладена со блескав сјај  Ова екслузивно пакување е лимитирана едиција  . Повеќе инфо во пораки . Ајде да блескаме заедно 

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on Oct 25, 2020 at 12:01pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.10.2020 - 11:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега