ВИДЕО: За газдата што не дава плата - му ја искршија колата во центарот на Скопје

Вирално стана видеото направено на снимањето на сцена од филмот "Бистра Вода" откако корисник на Твитер го објави со порака дека работници му ја кршат колата на газда кој не ом дал плата.

На видеото се гледа како две лица среде бел ден демолираат автомобил оставен на паркингот.,

-Припрема за газди што не даваат плата. ПС, а за чиновничиња и министерчиња што сега глумат големи газди ќе се снима нов филм, стои во коментарот на видеото.

03.10.2022 - 15:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега