ВО ЖИВО: Изјава на Таравари по средбата на партиското претседателство

 Изјава на претседателот на Алијанса за Албанците Арбен Таравари по средбата на партиското претседателство на која се одлучуваше за формирање на преговарачкиот тим за евентуално влегување во Владата.

27.01.2023 - 19:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега