(ВО ЖИВО) Ковачевски на Самитот „Македонија 2025“

Проследете го обраќањето на премиерот Димитар Ковачевски на Самитот „Македонија 2025“

18.05.2022 - 10:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега