За Викторија воздивнуваат повеќе од милион луѓе- Жешката Венецуелка во разголени изданија ги распамети „следачите“

 

Викторија Вилароел е позната како „десна рака“ на најбогатата старлета Кајли Џенер, за која работеше цели седум години.

Сепак, оваа фатална бринета се најде во центарот на вниманието на јавноста поради нејзините разголени фотографии, кои се најчеста појава на нејзиниот профил на Инстаграм, бидејќи навистина е ретко да ја гледате облечена.

Најновите фотографии го зголемија бројот на нејзини следбеници од милион на милион и пол, а таа ужива во комплиментите што ги добива секој ден.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by babyvic (@victoriavillarroel)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by babyvic (@victoriavillarroel)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by babyvic (@victoriavillarroel)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.01.2021 - 10:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега