Жена пронајдена мртва во викендичка во село Раштак

Жена пронајдена мртва во викендичка во село Раштак.

Според пријавеното на 11.04.2021 во 09.44 часот во СВР Скопје било пријавено дека во викенд куќа во с.Раштак, скопско, била пронајдена почината В.Л.(71). Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош.

По наредба на Јавен обвинител телото било дадено на обдукција.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.04.2021 - 17:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега