Ана Кораќ се изобличи: Старлетата го измени ликот, нејзиното лице е непрепознатливо

Српската старлета Ана Кораќ неретко се наоѓа на мета на критиките поради големата доза на фотошоп која ја користи при постирањето на фотографиите на Инстаграм.

Овој пат речиси таа се надмина себеси кога објави фотографија на која е речиси непрепознатлива.

Со намера да биде секси, старлетата позирала во џакузи со ружи и пена, а нејзините силикони и задник биле во преден план, меѓутоа она што на многумина им падна во очи било лицето кое и било изобличено од филтрите.

Старлетата во потполност го сменила својот изглед, а поради тоа стана потсмев на социјалните мрежи, погледнете.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Ana Korać (@ana_korac)

17.05.2022 - 19:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега