Близначки кои го излудеа светот: Обожаваат да се фотографираат во бикини, но не се срамат да се соблечат и целосно голи (фото+18)

Близначките Матилда и Пулин Танто се убави и згодни Французинки, кои со своите голи слики ги воодушевуваат луѓето ширум светот.

Двете се бикини модели, но не се двоумат да ги соблечат минијатурните костими за капење и да се сликаат целосно голи.

 
 
 
View this post on Instagram

dream shower

A post shared by Pauline (@popstantot) on Aug 30, 2020 at 10:08am PDT

И двете се исклучително популарни во социјалните режими, Пулина има повеќе од 4 милиони следбеници, додека Матилда има повеќе од 8 милиони луѓе.

 

 
 
 
View this post on Instagram

View.

A post shared by Mathilde (@mathildtantot) on Sep 10, 2020 at 10:14am PDT

Близначките кои ги излудеа сите на Инстаграм се родени на 25 декември 1994 година во Франција.

 

 
 
 
View this post on Instagram

today i asked my sister to take some pictures during the day without me seeing her :) do you like it?

A post shared by Mathilde (@mathildtantot) on Aug 17, 2020 at 10:20am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

morning pics @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Pauline (@popstantot) on Sep 2, 2020 at 10:34am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.09.2020 - 10:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега